1 |
WILLIAMS, Collin |
Richmond Elite YTC |
1:54.45 |
Texas region 3- 5A State Final |
2 |
BERLY, David |
Houston Visions Track Club |
1:55.00 |
|
3 |
SMITH, Jaron |
Houston Visions Track Club |
1:56.00 |
|
4 |
MARTINEZ, Nestor |
Houston Visions Track Club |
1:59.00 |
|
5 |
THOMAS, LaDann |
Byrd, C.E. |
1:59.01 |
Jerry Burton Memorial Relays |
6 |
PLUNKETT, Riley |
Lafayette |
1:59.64 |
Northside H.S.-Viking Pre-District Tune-Up |
7 |
DURDEN, Elyjaiah |
Jacobs Sports Academy |
2:00.00 |
|
8 |
POURNER, Caleb |
Lafayette |
2:02.33 |
LSU High School Qualifier |
9 |
CUNNINGHAM, Caden |
Richmond Gold |
2:03.00 |
|
10 |
MUIRUI, Johnbosco |
Richmond Gold |
2:05.00 |
|
11 |
GREENE, Eli |
Richmond Gold |
2:05.00 |
|
12 |
RATLEDGE, Skyler |
Leesville |
2:05.21 |
|
13 |
CHAMBLISS, Alex |
Jacobs Sports Academy |
2:06.00 |
|
14 |
WOOD, Clayton |
Parkway |
2:08.00 |
|
15 |
THOMAS, Trayvence |
Ville Platte |
2:08.00 |
|
16 |
DICKEY, Courtlyn |
Jacobs Sports Academy |
2:08.00 |
|
17 |
MAY, Jiuan |
Carver, G.W. |
2:08.43 |
McNeese Indoor I (High School) |
18 |
BROWN, Jason |
Carver, G.W. |
2:08.43 |
|
19 |
HEFLIN, Jacob |
Richmond Elite YTC |
2:08.47 |
|
20 |
RIVERA, Gabriel |
Ruston |
2:10.00 |
|
21 |
YOUNG, Harrison |
Barbe |
2:10.00 |
|
22 |
SAVOY, John |
St. Louis |
2:10.00 |
|
23 |
WATTS, TItus |
Ruston |
2:10.00 |
|
24 |
KINLER, Matthew |
Mandeville |
2:10.00 |
|
25 |
BABINEAUX , Caleb |
Ruston |
2:10.00 |
|
26 |
SOILEAU, Alex |
Ville Platte |
2:10.00 |
|
27 |
COLLINS, Lafayette |
Scotlandville |
2:10.36 |
LSU High School Classic |
28 |
WILLIAMS, Daylan |
Acadiana |
2:10.71 |
TABASCO RELAYS |
29 |
GIBSON, Travis |
Renaissance Academy |
2:11.00 |
outdoor |
30 |
SHANKLIN, Zachary |
Crimson Talon Track Club |
2:11.00 |
|
31 |
SONNIER, Benjamin |
Hathaway |
2:11.12 |
Class B Regional Meet |
32 |
KELLY, Cameron |
Teurlings Catholic |
2:12.00 |
|
33 |
WISHER , Matthew |
North DeSoto |
2:13.00 |
|
34 |
MOORE, Mackenize |
North DeSoto |
2:13.00 |
|
35 |
WELLS, Trent |
Byrd, C.E. |
2:13.39 |
Carl Lewis High School Invitational |
36 |
LEE, Ryan |
Parkway |
2:14.00 |
|
37 |
KENNEDY, Joseph |
Rosepine |
2:14.00 |
|
38 |
ROBERSON JR, Russell |
Carver, G.W. |
2:14.65 |
|
39 |
ROACH, Owen |
St. Louis |
2:14.96 |
Barbe Buc Relays 2018 |
40 |
DORSEY, DeVontae |
Port Gibson |
2:15.00 |
|
41 |
MIDKIFF, Eli |
South Beauregard |
2:15.00 |
|
42 |
LAURENCE, Ryan |
Rosepine |
2:15.00 |
|
43 |
NELSON, LA SHON |
St. Augustine |
2:15.21 |
LSU High School Qualifier |
44 |
ROBERTS, Joshua |
Hamilton Christian |
2:15.26 |
BS WALKER RELAYS |
45 |
HASSELBECK, Josh |
Mandeville |
2:18.00 |
|
46 |
PONTIFF, Landon |
Teurlings Catholic |
2:18.06 |
LSU High School Qualifier |
47 |
BAIRD, Easton |
Mandeville |
2:20.00 |
|
48 |
ALESHIRE, Matthew |
St. Louis |
2:21.11 |
2018 Bruin Relays |
49 |
KNOX, John |
Port Gibson |
2:24.53 |
D & H Sports Relays |
50 |
JACKSON, Troyvon |
Leesville |
2:24.93 |
McNeese Cowboy Relays (High School) |
51 |
RAGAN, James |
Columbia Academy |
2:25.00 |
|
52 |
WARREN, Jace |
Buckeye |
2:25.01 |
Tioga Reservation Relays |
53 |
SIMIEN , Cameron |
Bell City |
2:25.62 |
District 6B District Meet |
54 |
HAMILTON, Tyrin |
St. Augustine |
2:29.47 |
LSU High School Qualifier |
55 |
BYRD, GABRIEL |
St. Augustine |
2:32.47 |
|
56 |
CLAIBORNE, LaKendrick |
Port Gibson |
2:33.71 |
LSU High School Classic |
57 |
WOGOMON, Stephen |
Rosepine |
2:35.83 |
McNeese Indoor I (High School) |
58 |
LY, Ryan |
Runnels |
2:43.44 |
McNeese Indoor I (High School) |
59 |
SONNIER, Arden |
Westminster Christian |
2:45.00 |
|
60 |
DUFRIEND, Alec |
St. Thomas Aquinas |
2:52.89 |
McNeese Indoor I (High School) |
61 |
HADDOX, Casey |
Columbia Academy |
3:01.73 |
|
62 |
PATTERSON, Jaylen |
Tioga |
NT |
|
63 |
FLORES, James |
Tioga |
NT |
|
64 |
DAVIS, JESSIE |
BEAUMONT TRACK CLUB |
NT |
|
65 |
JOHNSON, Akeem |
LaGrange |
NT |
|
66 |
BROWN, Alex |
LaGrange |
NT |
|
67 |
TRAHAN, Tanner |
Hathaway |
NT |
|
68 |
STUNKARD, Colton |
TEXAS CITY |
NT |
|
69 |
SWEATMAN, Luke |
Thibodaux |
NT |
|
70 |
HUGHES, Ramone |
Scotlandville |
NT |
|
71 |
CAREY, Trimell |
Scotlandville |
NT |
|
72 |
JOLLA, kelton |
Wilkinson County |
NT |
|
73 |
BICKHAM, norman |
Wilkinson County |
NT |
|
74 |
TICKLES, randaurrius |
Wilkinson County |
NT |
|
75 |
CARRIER, Nick |
Acadiana |
NT |
|