Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/12/2021 12:37 AM
                    Carolina Gold Classic 2021 - 6/12/2021                     
                         Results at www.cfpitiming.com                         
                                 Georgetown HS                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 3  Girls 18 & Under 200 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 6/12/2021 - 9:00 AM
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Walker, Skylee                W7 Carolina Gol             NT 
  2  Hanrion, Cora                 W7 Mt. Pleasant          48.23 
  3  Hodge, Lydia                  W7 Mt. Pleasant          43.45 
  4  Williams, Cassidy             W7 Port City Tr          39.65 
  5  Holmes, Lauren                W7 The Storm Tr          40.91 
  6  Blitch, Lula                  W7 Mt. Pleasant          43.50 
  7  Robbins, Wyatt                W6 Lexington Co          50.42 
  8  Czerwinski, Grace             W9 Mt. Pleasant             NT 
Section 2  Timed Finals
  1  Kinard, Layla                 W6 Fast Forward             NT 
  2  Clary, Leilani                W8 Mt. Pleasant          42.97 
  3  Hayes, Zyria                  W8 Track Xplosi          42.43 
  4  Springer, Sophia              W8 Mt. Pleasant          35.01 
  5  Ducey, Kaitlyn                W8 Mt. Pleasant          35.16 
  6  Patel, Valentina              W8 Mt. Pleasant          42.79 
  7  Sellars, Brooklyn             W8 Port City Tr          46.36 
  8  Luke, Madeleine               W9 Unattached               NT 
Section 3  Timed Finals
  1  York, Zuri                    W9 Florence Tra          42.42 
  2  Robbins, Cooper               W9 Lexington Co          38.16 
  3  Goodman, Leila                W9 Mt. Pleasant          36.41 
  4  Bianchi, Sophia               W9 St. Andrews           35.94 
  5  Chisolm, Chloe                W8 Lexington Co          36.83 
  6  Glassberg, Nola               W9 Mt. Pleasant          36.99 
  7  Stokes, Abigail               W9 Lexington Co          38.20 
  8  Koysza, Sadie                 W9 Mt. Pleasant          38.26 
Section 4  Timed Finals
  1  Hughes, Kylie                W10 City of Char             NT 
  2  Hodge, Melanie                W9 Mt. Pleasant          39.38 
  3  LeVeen, Willa                W10 Mt. Pleasant          37.10 
  4  Kaczenski, Sophia            W10 Lexington Co          34.14 
  5  Dennison, Harmony             W9 The Storm Tr          34.71 
  6  Adams, Emma                  W10 City of Char          38.78 
  7  Williams, Aryanna            W10 A Touch of S          39.45 
  8  Nelson, Ta'Leigha            W10 Carolina Gol             NT 
Section 5  Timed Finals
  1  van Delden, Isabella         W11 Mt. Pleasant             NT 
  2  Smith, Janiah                W10 Myrtle Beach          34.73 
  3  Barclay, Caslyn              W10 Lexington Co          32.80 
  4  Klick, Ada                   W10 Mt. Pleasant          31.95 
  5  Gardner, Traliyah            W10 Lexington Co          32.49 
  6  Barry, Starr                 W10 Track Xplosi          33.53 
  7  Thompson, London             W10 Lexington Co          35.11 
  8  Eleby, Braily                W11 City of Char          39.55 
Section 6  Timed Finals
  1  Paczkowski, Elle             W11 Mt. Pleasant             NT 
  2  Dietrich, Brook              W11 Lexington Co          38.35 
  3  Brown, Parris                W11 Lexington Co          33.83 
  4  Johnson, Semaj               W11 Port City Tr          29.96 
  5  Meibers, Allison             W11 Mt. Pleasant          31.15 
  6  Angelich, Megan              W11 Mt. Pleasant          34.15 
  7  Myers, Ellison               W11 Lexington Co          38.80 
  8  Simmons, Brooklyn            W11 St. Andrews           41.64 
Section 7  Timed Finals
  1  Grammes, Annabel             W11 Mt. Pleasant             NT 
  2  McGrew, Kate                 W12 Mt. Pleasant          38.19 
  3  Schumacher, Hayden           W12 Carolina Gol          37.02 
  4  Gilich, Anneke               W12 Mt. Pleasant          32.17 
  5  Gabriel, Coralynn            W12 Mt. Pleasant          36.48 
  6  Field, Cameron               W12 Mt. Pleasant          37.74 
  7  Angle, Eva                   W12 Mt. Pleasant          43.57 
  8  Hagerty, Mila                W12 Mt. Pleasant             NT 
Section 8  Timed Finals
  1  Russell, Cor'Dajha           W12 Carolina Gol             NT 
  2  Sloggatt, Sofia              W12 City of Char          32.67 
  3  Bauer, Lilah                 W12 Mt. Pleasant          31.17 
  4  Flynn, Kailee                W12 Florence Tra          30.39 
  5  George, Tyler                W12 Carolina Gol          30.43 
  6  Goodman, Brooklyn            W12 Mt. Pleasant          32.53 
  7  Frost, Cameron               W12 Mt. Pleasant          35.91 
  8  Hodges, Maeghan              W12 Florence Tra          36.87 
Section 9  Timed Finals
  1  Adams, Makeima               W13 Saltwater El             NT 
  2  Chisolm, Cassidy             W13 Lexington Co          32.96 
  3  Barclay, Carvina             W13 Lexington Co          30.86 
  4  Robbins, Ryann               W13 Lexington Co          30.04 
  5  Rivers, Payton               W13 Mt. Pleasant          30.18 
  6  Kassab, Alexis               W13 Mt. Pleasant          31.12 
  7  Godwin, Sophie               W13 Mt. Pleasant          32.96 
  8  Kelley, Kaitlyn              W13 Unattached            33.05 
Section 10  Timed Finals
  1                                                               
  2  Nakamura, Milani             W14 Mt. Pleasant          31.13 
  3  Riffer, Emma                 W14 Mt. Pleasant          29.62 
  4  Scott, Kennedy               W14 Florence Tra          29.10 
  5  Harcrow, Cayli               W14 Unattached            29.30 
  6  George, Selah                W14 Mt. Pleasant          31.39 
  7  Reese, Brennan               W14 Mt. Pleasant          32.22 
  8  West, Zaida                  W14 Lexington Co             NT 
Section 11  Timed Finals
  1                                                               
  2  Westbrook, Colby             W15 Port City Tr          33.07 
  3  Sturdivant, Hollen           W15 Mt. Pleasant          32.64 
  4  Denson, Asia                 W14 A Touch of S          27.93 
  5  Johnson, Jennifer            W15 Carolina Gol          30.10 
  6  Hoyt, Ainsley                W15 Mt. Pleasant          32.84 
  7  Casey, Ava                   W15 Mt. Pleasant          33.49 
  8                                                               
Section 12  Timed Finals
  1                                                               
  2  Brahen, Haley                W15 Mt. Pleasant          29.87 
  3  Weber, Haley                 W15 Mt. Pleasant          30.24 
  4  Roberts, Courtney            W15 A Touch of S          30.19 
  5  Mouzon, Naima                W15 Carolina Gol             NT 
  6  McCown, Kaylah               W15 Mt. Pleasant          29.42 
  7  Kirsling, Alison             W15 Mt. Pleasant          29.01 
  8                                                               
Section 13  Timed Finals
  1  Arthur, Raygin               W15 Florence Tra             NT 
  2  Hitch, Cassandra             W16 Florence Tra          29.38 
  3  Saulters, Sidnee             W16 Florence Tra          28.99 
  4  Steward, Tamara              W15 Lexington Co          27.97 
  5  Manigault, Delaney           W15 Mt. Pleasant          28.75 
  6  Carter, Kendal               W15 Mt. Pleasant          29.18 
  7  Wilkie, Sarah                W16 Mt. Pleasant          34.57 
  8  Hall, Anneliese              W16 Mt. Pleasant          35.37 
Section 14  Timed Finals
  1  Barclay, Cornelia            W16 Lexington Co          33.02 
  2  Singletary, Nya              W16 Fast Forward          27.69 
  3  Kinard, Maliya               W16 Fast Forward          26.73 
  4  Galbally, Julia              W16 Mt. Pleasant          25.78 
  5  Duncan, Hailey               W16 55-Unattache          25.58 
  6  Jones, Phiasia               W16 Fast Forward          27.50 
  7  Eugene, Faith                W16 Saltwater El          28.02 
  8  White, Kaylee                W16 Carolina Gol          30.50 
Section 15  Timed Finals
  1                                                               
  2  Hopson, Rachel               W17 Mt. Pleasant          29.93 
  3  McMillan, Gabrielle          W17 Saltwater El          28.88 
  4  Weiters, Aaliyanah           W17 Unattached            25.90 
  5  Green, Briana                W17 55-Unattache          25.89 
  6  Milton, Samiyah              W17 Carolina Gol          29.29 
  7                                                               
  8                                                               
Section 16  Timed Finals
  1                                                               
  2  Kaminski, Rebecca            W17 Carolina Gol             NT 
  3  Green, Tangela               W17 Mt. Pleasant             NT 
  4  Pettersen, Grace             W17 Mt. Pleasant          29.88 
  5  Lucas, Tia                   W17 Mt. Pleasant             NT 
  6  LeBlanc, Vigi                W19 Unattached               NT 
  7                                                               
  8