Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/12/2021 12:37 AM
                    Carolina Gold Classic 2021 - 6/12/2021                     
                         Results at www.cfpitiming.com                         
                                 Georgetown HS                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 4  Boys 18 & Under 200 Meter Dash
===============================================================================
Saturday 6/12/2021 - 9:00 AM
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Matthews, Trevian             M5 Saltwater El             NT 
  2  McDowell, Stryder             M7 Myrtle Beach          46.89 
  3  Jacobs, Camren                M6 Florence Tra          43.60 
  4  George III, Dexter            M6 Carolina Gol          41.91 
  5  Gardner Jr., william          M6 Lexington Co          42.79 
  6  Gilyard, LJ                   M7 Lexington Co          46.34 
  7  Wolff, Keegan                 M7 Mt. Pleasant          50.10 
  8  Bonds Jr., Dedric             M6 Carolina Gol          56.76 
Section 2  Timed Finals
  1  Johnson Jr., John             M7 Carolina Gol             NT 
  2  Garcia Rivera, Mateo          M7 Florence Tra          46.41 
  3  Edmond, Bryson                M7 Lexington Co          39.28 
  4  Whichard, Sullivan            M7 Mt. Pleasant          46.87 
  5  Bradley, Nathan               M7 Florence Tra          37.22 
  6  Lopez, Evaniel                M8 City of Char          43.13 
  7  Milliron, Blake               M8 Mt. Pleasant          44.18 
  8  Angle, William                M8 Mt. Pleasant          44.48 
Section 3  Timed Finals
  1  Perry, Holden                 M8 City of Char          47.43 
  2  Milliron, Nicholas            M8 Mt. Pleasant          42.58 
  3  Stewart, Isaiah               M8 Florence Tra          39.00 
  4  Matheson, Shawn               M8 Mt. Pleasant          34.37 
  5  Aiken, Smith                  M8 Mt. Pleasant          37.47 
  6  Smith, Davian                 M8 Lexington Co          41.51 
  7  Milliron, Caleb               M8 Mt. Pleasant          44.38 
  8  Muzzy, Brigg                  M8 City of Char          45.41 
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Metcalf II, Aaron             M9 Port City Tr          36.80 
  3  Arnold, Montae                M9 Beach Stride          35.55 
  4  Arnold, Em'montae             M9 Unattached            33.34 
  5  Demps V, Robert               M8 Florence Tra          34.96 
  6  Haynes, Dawson                M9 Carolina Gol          36.48 
  7  Eaddy, Noble                  M8 Myrtle Beach          53.34 
  8  Holmes, Joshua                M9 The Storm Tr             NT 
Section 5  Timed Finals
  1                                                               
  2  Phan, Adrian                  M9 Mt. Pleasant          34.11 
  3  Hannah Jr., Dedrick           M9 Lexington Co          32.25 
  4  Randolph, Joseph              M9 Mt. Pleasant          31.04 
  5  Stubbs, Kaleb                M10 Port City Tr          31.97 
  6  Davis, Caison                 M9 Port City Tr          33.54 
  7  Sargent, Christian            M9 Carolina Gol          35.66 
  8                                                               
Section 6  Timed Finals
  1  Milliron, Mason              M10 Mt. Pleasant          48.71 
  2  Amani, Andrew                M10 Mt. Pleasant          36.55 
  3  George, Samuel               M10 Mt. Pleasant          36.23 
  4  Meibers, Aiden                M9 Mt. Pleasant          32.23 
  5  Dudley, Mason                M10 Florence Tra          37.99 
  6  Edmond-Oree, Mason           M10 Lexington Co          38.12 
  7  Cohen, Nathan                M11 Carolina Gol          38.77 
  8  Foushee, Jonah               M11 Mt. Pleasant          33.85 
Section 7  Timed Finals
  1  Broomer, Joshua              M11 Myrtle Beach          32.59 
  2  McKinstry, Jevre             M11 Mt. Pleasant          29.99 
  3  Puiu, Raphael                M11 55-Unattache          28.45 
  4  Counts, Christopher          M12 St. Andrews           27.56 
  5  Foust, Cameron               M12 Lexington Co          28.05 
  6  Price, Colin                 M11 Mt. Pleasant          29.30 
  7  McLester, Michael            M11 Mt. Pleasant          32.23 
  8  Lynch, Levi                  M12 St. Andrews           32.21 
Section 8  Timed Finals
  1  Barton, Christian            M12 Mt. Pleasant             NT 
  2  Innis, Rinari                M12 Florence Tra             NT 
  3  Cooper, John                 M12 Mt. Pleasant          35.82 
  4  Sampson, Noah                M11 City of Char          33.43 
  5  Marrero, Roman               M12 Mt. Pleasant          35.10 
  6  Cobb, Brady                  M12 Mt. Pleasant          38.77 
  7  Dolan, Conner                M12 A Touch of S             NT 
  8  Smith, Jeremiah              M12 Myrtle Beach             NT 
Section 9  Timed Finals
  1  White, Nathaniel             M13 Mt. Pleasant          33.97 
  2  Fosberry, Kevin              M13 Mt. Pleasant          30.79 
  3  Antley, Tyndle               M13 55-Unattache          28.50 
  4  Muller, Jackson              M13 Mt. Pleasant          27.92 
  5  Clary, Kymani                M13 Mt. Pleasant          26.84 
  6  Matsik, Jameson              M12 Mt. Pleasant          30.36 
  7  Sexton, Charles              M13 Mt. Pleasant          31.47 
  8  Morales, Erick               M13 Myrtle Beach          32.03 
Section 10  Timed Finals
  1                                                               
  2  White, Riley                 M14 Mt. Pleasant          29.26 
  3  Bowman, Joshua               M14 Florence Tra          28.66 
  4  Allen-Best, Xavier           M14 Columbus Cou          24.28 
  5  Scott, Zimire                M14 Fast Forward          24.68 
  6  Wease, Gavin                 M14 Mt. Pleasant          28.88 
  7                                                               
  8                                                               
Section 11  Timed Finals
  1                                                               
  2  Gray, James                  M14 Mt. Pleasant             NT 
  3  Otero, Darius                M14 Florence Tra             NT 
  4  Ezekiel, Aedan               M14 Mt. Pleasant          30.92 
  5  Robinson, Ayden              M14 Florence Tra          35.15 
  6  Wenzel, Hayden               M14 Mt. Pleasant             NT 
  7                                                               
  8                                                               
Section 12  Timed Finals
  1  Durlach, Neil                M15 Mt. Pleasant             NT 
  2  Turnage, Whitlock            M15 Mt. Pleasant          27.11 
  3  Powell II, Romy              M16 Saltwater El          23.61 
  4  Johnson, Zacorian            M15 Fast Forward          22.99 
  5  Reynolds, Kavan              M16 Florence Tra          23.39 
  6  Wan, Jason                   M16 Mt. Pleasant          25.54 
  7  Brucks, Ethan                M15 Fast Forward          29.50 
  8  French, Tayvarious           M15 A Touch of S          30.15 
Section 13  Timed Finals
  1                                                               
  2  Adams, Qameron               M16 Saltwater El             NT 
  3  Fulton Jr, Derrick           M16 Carolina Gol          26.13 
  4  Koch, Lance                  M17 Mt. Pleasant          25.53 
  5  Pettersen, Titus             M16 Mt. Pleasant          25.96 
  6  Anderson, Joshua             M16 Mt. Pleasant          28.23 
  7  McNeil, Amarion              M17 Florence Tra             NT 
  8                                                               
Section 14  Timed Finals
  1  Bradley, Rheign              M17 Carolina Gol          25.37 
  2  Enck, Bryan                  M17 Mt. Pleasant          23.37 
  3  Hodge, Andre                 M17 55-Unattache          22.68 
  4  McCallum Jr., T'Mars         M17 Myrtle Beach          22.21 
  5  Hills, Tariq                 M17 Beach Stride          22.23 
  6  Lighty, Ahlique              M17 Issachar Eli          23.21 
  7  Lyde, Keishawn               M17 Issachar Eli          23.52 
  8  Peterson, Emmanuel           M17 Carolina Gol          23.88 
Section 15  Timed Finals
  1                                                               
  2  Baker, Jeremy                M18 Unattached            24.60 
  3  Herriot, Ben                 M18 Myrtle Beach          23.50 
  4  Myers, Ian                   M18 Fast Forward          21.68 
  5  Dewitt, Chris                M18 Unattached            22.24 
  6  Peebles, TJ                  M18 Fast Forward          23.67 
  7  Spratt, Tyler                M17 55-Unattache             NT 
  8  Lee, Brandon                 M17 Unattached               NT 
Section 16  Timed Finals
  1                                                               
  2  McWhite, Elijah              M18 Florence Tra          28.65 
  3  Fralish, Ethan               M19 Mt. Pleasant          22.95 
  4  Jefferson, Prescott          M19 Unattached            21.23 
  5  Bond, Andrew                 M18 Fast Forward          22.32 
  6  Brown, Chase                 M18 Unattached            23.10 
  7  Eiras, Zeca                  M18 Mt. Pleasant             NT 
  8  Daniels, Michael             M18 Fast Forward             NT