Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/12/2021 12:37 AM
                    Carolina Gold Classic 2021 - 6/12/2021                     
                         Results at www.cfpitiming.com                         
                                 Georgetown HS                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 7  Girls 18 & Under 800 Meter Run
===============================================================================
Saturday 6/12/2021 - 9:00 AM
     Name                         Age Team                   Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Scanlon, Lydia                W8 Mt. Pleasant        3:10.58 
  2  Hayes, Zyria                  W8 Track Xplosi        3:29.07 
  3  Harris, Naomi                 W8 Mt. Pleasant        3:34.23 
  4  Barahona, Heather             W7 Lexington Co        4:07.27 
  5  Owens, Charlotte              W6 Lexington Co        4:19.05 
  6  Hislop, Savannah             W10 Mt. Pleasant        2:51.15 
  7  Craft, Elizabeth              W9 Mt. Pleasant             NT 
  8  Arthur, Kennedy              W10 Florence Tra        3:02.09 
  9  Lee, Olivia                   W9 Mt. Pleasant        3:07.02 
 10  Mercer, Evelyn                W9 Mt. Pleasant        3:12.60 
 11  Kellett, Charlotte            W9 Mt. Pleasant        3:16.81 
 12  Groeber, Annalisa             W9 St. Andrews         3:21.72 
 13  Koysza, Sadie                 W9 Mt. Pleasant             NT 
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Tilton, Maddie               W10 Florence Tra        4:04.89 
  2  D'Agostino, Siena            W10 Mt. Pleasant        2:53.26 
  3  Goldman, Julia               W12 Mt. Pleasant        2:35.43 
  4  Lee, Sophia                  W12 Mt. Pleasant        2:54.64 
  5  Head, Suzette                W12 Mt. Pleasant        2:57.52 
  6  Domm, Aubrey                 W12 Mt. Pleasant        2:57.71 
  7  Hanrion, Susanna             W12 Mt. Pleasant        3:09.64 
  8  West, Baker                  W11 Mt. Pleasant        3:10.07 
  9  Chrzanowski, Brianna         W12 Florence Tra        3:12.62 
 10  Harper, Elizabeth            W12 Mt. Pleasant        3:16.08 
 11  van Delden, Isabella         W11 Mt. Pleasant        3:27.87 
 12  Lane, Veronica               W11 Mt. Pleasant        3:29.43 
 13  Whichard, Kathryn            W11 Mt. Pleasant        3:31.20 
 14                                                               
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
Section 3  Timed Finals
  1  Fosberry, Helena             W11 Mt. Pleasant        3:33.86 
  2  Simmons, Janelle             W11 Carolina Gol             NT 
  3  May, Lilah                   W11 Mt. Pleasant             NT 
  4  John, Anita                  W11 City of Char             NT 
  5  Hux, Livian                  W11 Mt. Pleasant             NT 
  6  Burroughs, Kaylanna          W13 Florence Tra        2:33.62 
  7  Pauls, Amelia                W14 Mt. Pleasant        2:37.88 
  8  Owens, Kira                  W13 Unattached          2:42.00 
  9  Stanton, Emma                W14 Mt. Pleasant        2:42.84 
 10  Goodwin, Zoe                 W14 Mt. Pleasant        2:56.17 
 11  Olmo, Cara                   W13 Mt. Pleasant        2:56.47 
 12  Julius, Farrell              W13 Mt. Pleasant        2:57.31 
 13  Bowles, Brooke               W13 St. Andrews         3:03.93 
 14  Lovorn, Riley                W13 St. Andrews         3:14.77 
 15                                                               
 16                                                               
 17                                                               
Section 4  Timed Finals
  1                                                               
  2  Blomberg, Anne               W14 Mt. Pleasant        3:41.49 
  3  Hodges, Melissa              W15 Florence Tra        2:40.58 
  4  Paczkowski, Kate             W15 Mt. Pleasant        2:42.29 
  5  Grady, Lacie                 W16 Carolina Gol        2:42.95 
  6  Cohen, Hannah                W16 Carolina Gol        2:59.95 
  7  Wilkie, Sarah                W16 Mt. Pleasant        3:04.36 
  8  Hill, Kate                   W16 Carolina Gol        3:09.31 
  9  Muller, Emma                 W15 Mt. Pleasant             NT 
 10  Sanchez Aca, Adriana         W15 Carolina Gol             NT 
 11  Barnhart, Piper              W17 Mt. Pleasant        2:44.56 
 12  Beard, Andee                 W17 Unattached          3:18.00 
 13  Armes, Maggie                W17 Saltwater El             NT 
 14  Kaminski, Rebecca            W17 Carolina Gol             NT 
 15                                                               
 16                                                               
 17